Festival ŽIŽKOVSKÁ NOC v ŽDJC - ZRUŠENO!!!!

Simona Babčáková & No A! - 20:00 Hlavní sál

Představení volné improvizační jízdy skupiny herců a hudebníků z Laboratoře Simony Babčákové. Kostýmovaná improvizovaná inscenace vznikne přímo před vašima očima a vy se stanete svědky vzniku a zániku třeskutě vtipného dramatu během jednoho večera. Kombinace herecké a kostýmové improvizace vyváří dojem klasického činoherního představení, ale bez cenzury a s nekorektním humorem. Divadelní improvizace je umělecký tvar natolik citlivý, že do hry vstupují i nálady a pocity diváků, a výsledná inscenace se tak stává opravdu společným dílem.

S příběhy kolem světa - 19:00 Foyer
Zkušení vypravěči ze spolku storytelling.cz vám přinesou příběhy magické, hororové, pohádkové, jemně lechtivé. Přesně podle Vaší chuti! 
Vypravěči navazují na tradici divadel malých forem a na uměleckou praxi Ivana Vyskočila. Vypravěčství je poutavou formou a probouzí často zapomínané kouty fantazie.

Vstupenky se na tato představení v ŽDJC neprodávají. Rezervaci můžete získat prostřednictvím emailu petr@zizkovskanoc.net Vstupenka koupená na místě ve formě pásky na ruku dále platí na všechna představení a koncerty festivalu. Tedy v sobotu 23. 3. krom samotného představení můžete navštívit přes dalších 40 míst na celém Žižkově nebo další představení v ŽDJC.

Více o programu naleznete na www.zizkovskanoc.net a www.facebook.com/zizkovskanoc

 Žižkovská Noc je festival založený na bohaté klubové a divadelní scéně Žižkova. Festival, který letos proběhne ve dnech 22. - 24. března, si za léta svého působení vybudoval pevné postavení mezi republikovými festivaly především díky pestrosti programu, který v sobě shrnuje to nejlepší z mladé i etablované sféry hudby, divadla a literatury. V hlavní festivalové dny probíhá program až na 40 scénách paralelně a je jen na divákovi, jak si program poskládá. 

On-line rezervace

ŽIŽKOVSKÉ MEZIDVORKY 8.června

Osmý ročník sousedkého multižánrového festivalu „Žižkovské mezidvorky“.

Dvorek Žižkovského divadla bude otevřen v sobotu 8.6. od 15:00 h.

Během odpoledne vystoupí s kytarou Jan Mašek alias Hanzík a Iby Pop.

Večer pak můžete navštívit představení souboru 3D company Dobrý proti severáku.

POKLADNA DIVADLA

Vážení diváci,

pokladna je otevřena pondělí - čtvrtek v 16:30 - 19:30, ostatní dny v týdnu jednu hodinu před začátkem představení, pokud hrajeme.

Ve svátky je pokladna otevřena vždy 18 - 19 hod., pokud se hraje.

V opačném případě je pokladna zavřená.

Tel.: 222780396 - pokladna

        222781860 -  kancelář

V pokladně divadla nelze platit platební kartou.

 

 

Naši sponzoři

PPF Office house Komterm Plzeňský prazdroj Společnosti Online Generali ProVektor Freko a.s.

POZOR! FRIDA K. - ZMĚNA ČASU!

POZOR! FRIDA K. - ZMĚNA ČASU!

Vážení diváci! Dne 31.5. hrajeme Fridu K.

od 20:00 hod. 

Představení je plánováno odehrát na dvoře divadla.

Děkujeme za pochopení.