Nepřihlášen: Přihlásit se

Program na Říjen

Út 25.10. 19:00 Posel z Liptákova

Cimrman / Smoljak / Svěrák | Divadlo Járy Cimrmana
Expedice do kraje Cimrmanova stáří a nově objevené hry „Posel světla” a „Vizionář”.

St 26.10. 19:00 Švestka

Cimrman / Smoljak / Svěrák | Divadlo Járy Cimrmana
jevištní sklerotikon

Čt 27.10. 19:00 Dobytí severního pólu

Cimrman / Smoljak / Svěrák | Divadlo Járy Cimrmana
Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909 severské drama

Pá 28.10. 19:00 Noc tribádek

Per Olov Enquist | 3D company
severská tragikomedie "Roky jsem se s tebou tahala po Evropě a čekala na lepší časy. A absolutně nikdo nepotřeboval to, co ze mě snad mohlo být. Tak sedím. A stárnu. A pak se objeví tahle žena a je naprosto svobodná. Mluví se mnou, jako bych byla užitečný člověk, a řekne mi, že pro mě ještě není pozdě. Jak bych se mohla nezamilovat?"  Slavný dramatik August Strindberg, jeho žena - herečka a pak "ta třetí". Odehrává se na noční zkoušce mistrovy nové hry. Groteskní situace, černý humor a neustálý boj. Boj o záchranu divadla, o vymezené pozice i vlastní důstojnost. Má každý svůj díl pravdy nebo je pro všechny jen jedna? Co bude se zkoušením? A co vlastně znamená slovo tribádka...? Při tomto představení sedí diváci na jevišti na neočíslovaných židlích.

So 29.10. 19:00 Smích zakázán

Miro Gavran | 3D company

Už to tady bylo tolikrát! Žena - muž - milenka. Milostný trojúhelník. Dá se na tom ještě vůbec najít něco zajímavého? Pokud jste úspěšný chorvatský komediograf, tak určitě! Možná se budete divit, co… … více »

Při tomto předstaení sedí diváci na jevišti, na neočíslovaných židlích.

Ne 30.10. 19:00 Akt

Cimrman/Svěrák | Divadlo Járy Cimrmana
hra se zpěvy a tanci

Po 31.10. 19:00 Prodaná nevěsta

Bedřich Smetana, Karel Sabina - úprava: Ondřej Lážnovský | Divadlo A. Dvořáka Příbram
Překvapuje vás operní titul v repertoáru činoherního divadla? Máme za to, že Bedřich Smetana a jeho komická opera „Prodanka“ s libretem Karla Sabiny patří k pokladům původního českého repertoáru. Přestože měla premiéru už roku 1866, je dílem skutečně moderním a živým. Proč ale v činoherním divadle? Věříme, že linie hudebního divadla v našem repertoáru už prověřila pěveckou a pohybovou vybavenost souboru. A také věříme, že pod taktovkou režiséra, jehož rukopis je pro inscenaci takového druhu jako stvořený, může být Prodaná nevěsta, roztomile groteskní příběh a dojemná i geniální hudba, uchopena se vší úctou, zároveň však s velkou dávkou hravosti a nadsázky, a stane se i v malém prostoru vpravdě divadelním zážitkem jak pro vás v hledišti, tak pro nás na jevišti.
On-line rezervace

POKLADNA DIVADLA

Vážení diváci,

pokladna je otevřena pondělí - čtvrtek v 16,30 - 19,30, ostatní dny v týdnu jednu hodinu před začátkem představení, pokud hrajeme.

Tel.: 222780396 - pokladna

        222781860 -  kancelář

V pokladně divadla nelze platit platební kartou.

Naši sponzoři

PPF Office house Komterm Plzeňský prazdroj Společnosti Online MF Dnes MHA clever in office

POZOR ZRUŠENO 12.11.!

Vážení přátelé, dne 12.11.2016 je představení ČECHOV vs. TOLSTOJ ZRUŠENO. Ke zrušení dochází z provozních důvodů. Vstupenky můžete vrátit v pokladně divadla, nebo vyměnit za jiný termín či titul 3D company. Nejpozději však 12.11. do 19:00 hod.

Děkujeme za pochopení.